12.11.2011

«Збережемо енергію разом!»

З 08.11 по 11.11 в нашій школі пройшли Дні енергозбереження. У рамках цього з метою звернення уваги до проблем використання енергії, економії енергоресурсів, охорони навколишнього середовища, залучення школярів до корисної діяльності з питань енерго-і ресурсозбереження були проведені різноманітні, такі потрібні сьогодні і цікаві виховні заходи

Презентація учнів 11-б класу Бондар Ганни та Павліченка Богдана «Енергозбереження та енергоносії нашої планети » , що була представлена учням 2-7 класів, націлена на виховання навичок економічно стійкого та безпечного стилю життя, створення мотивації для збереження ресурсів і енергії.

Проведені заходи з питань енергозбереження сприяли вихованню дбайливого громадянина свого держави, формування економічного світогляду школярів.