17.12.2014

Семінар-практикум для вчителів початкової школи

11 грудня у спеціалізованій школі №16 був проведений районний  семінар-практикум для вчителів початкової школи «Організація проектної діяльності молодших школярів на уроках літературного читання». У семінарі взяло участь 40 вчителів району.
Заступник директора з НВР  Гарбуз Ю.Я. презентувала кафедру вчителів початкової школи , наголосивши на тому, що учитель початкових класів-  не просто покликання, а  особливе ставлення до дітей, безмежна щедрість серця, невгамовна енергія і незгасне прагнення до пізнання нового.
Змістовністю та яскравістю відзначилися виступи вчителів: Данюк О.Є. презентувала проект учнів 1-б класу «Казкова шоколадна фабрика»; Найда Т.В. змусила учасників семінару поринути у казковий світ творівІ.Франка; Клименко О.І. зазирнула у шкільне минуле кожного, переглянувши створений учнями 2-а класу діафільм «Усмішка».
Заєць Т.А. провела майстер-клас «Людина починається з добра». З учасниківбуло сформовано творчігрупи, які мали відповідно завдання створити певний проект. Кожна група презентувала свою роботу.
Учасники семінару поділилися думками з приводу викладання предмету “Літературне читання”, форм, методів і прийомів проектної  роботи, зазначили, що без високої культури читання немає ні школи, ні справжньої розумової праці; читання є основою опанування всіх наук, розвитку людського інтелекту.
Семінар завершився створенням спільного проекту «Подаруй радість».