Міжнародні проекти
06.03.2015

СЕМІНАР

24 лютого в школі був проведений семінар «Ідеї та принципи ПАШ ЮНЕСКО навчально-виховному процесі спеціалізованої школи №16» для слухачів курсів підвищення кваліфікації керівників НЗ м.Києва та заступників директорів з НВР шкіл Оболонського району.
Директор школи Король Микола Петрович ознайомив учасників семінару із навчальними та творчими досягненнями учнівського та педагогічного колективу. Цікавим та змістовним було повідомлення заступника директора школи з ВР Коломієць Лариси Петрівни про історію школи та історичне минуле Пріорки. Заступник директора школи з НВР з іноземних мов Дядюк Оксана Андріївна поділилась досвідом роботи школи в ПАШ ЮНЕСКО та міжнародних проектах, наголосивши, що робота учнів в проектах ЮНЕСКО підвищує мотивацію до навчання, ініціативність, відповідальність, вміння ставити цілі і досягати їх. Учні стають більш толерантними та уважними, розуміють, що від думки кожного залежить яким буде результат. Вчитель англійської мови Мишак Ірина Володимирівна розповіла про участь учнів школи в регіональному проекті «Київ – гостинне місто». Учасники семінару переглянули відеоролик про улюблені місця відпочинку сучасної молоді, створений учнями нашої школи, який отримав 4 нагороди в цьому проекті. Інформативними були виступ вчителя математики Леоненко Світлани Дмитрівни про досвід роботи школи в міжнародному конкурсі «Кенгуру» та розповідь вчителя біології Лакози Наталії Василівни про дослідницький підхід у формуванні екологічного мислення учнів.
Учасники семінару були присутні на прем’єрі вистави-мюзиклу за мотивами твору Оскарда Уайльда «Привид замку Кентервіль», яку представили актори шкільного англомовного клубу DDS (Dream Drama Studio) під керівництвом вчителя англійської мови Гусєвої Оксани Олександрівни. Гості занурились в атмосферу Англії XIX сторіччя та затамувавши подих слідкували за подіями родини Отіс. Чудові декорації, яскраві костюми, бездоганна англійська та неперевершена гра акторів не залишили жодного з глядачів байдужими.