14 жовтня 2014 року в Інституті післядипломної освіти ім. Б.Д. Грінченка відбувся семінар для молодих і новопризначених класних керівників. Під час семінару обговорювались актуальні питання і проблеми, з якими в своїй роботі зустрічається кожен класний керівник, будь-якого фаху або спеціальності. Методисти НМЦ Інституту підготували науково-методичні рекомендації щодо планування роботи класних керівників, а доповідачі окремо презентували різні напрямки діяльності класного керівника загальноосвітнього навчального закладу. Голова МО класних керівників нашої школи Костенко Юлія Валеріївна, виступила із презентацією роботи школи у напрямку патріотичного виховання, розказавши про славні традиції школи, її історію та ті заходи, що відбуваються в школі, зокрема про День Миру та акцію «Патріотичний паркан».