Загальновизнано, що позакласна робота з іноземної мови є невід’ємним складником усього процесу навчання іноземної мови. 11 лютого під керівництвом вчителя іноземної мови Коломієць Світлани Федорівни учні 9-Б класу перетворились у героїв А.Конан Дойла – Шерлока Холмса, доктора Ватсона, місіс Хадсон та інших, розкриваючи зміст літературних англійських традицій. Метою заходу було стимулювати інтерес учнів до поглибленого вивчення англійської мови з використанням резервів кожної особистості та колективу; надихати учнів до самовдосконалення; виховувати почуття колективізму та співпраці; формувати характер та соціально-культурні знання учнів, розширити словниковий запас та світогляд. Створена творча атмосфера , відчуття захопленості, незвичайності та святковості, враховані уподобання та здібності учнів. Вчитель звернув увагу на міміку, жести, поведінку героїв на сцені, музику та декорації, що в комплексі дало можливість зрозуміти та побачити традиційне класичне англійське суспільство. Даний вид роботи викликав жвавий інтерес учнів школи до вивчення іноземної мови, надихнув на самовдосконалення та творче вираження особистості.
11 лютого учні 5 Б, 5 В, 6 В та 7а класів під керівництвом вчителя англійської мови Бурматової Вікторії Василівни взяли участь у веселому караоке, виконуючи відомі сучасн. англійські пісні, а також презентували традиційні англійські страви та пригостили всіх бажаючих. Щедрі смачні та неперевершені в оздобленні страви сподобалися всім.
11 лютого вчителями англійської мови Кіржнер О. Д. і Білько А. О. була проведена вікторина в 4-х класах. Учні 4А і 4Б класів змагалися між собою. Діти грали в ігри і виконували різноманітні завдання на знання англійської мови. Учні із задоволенням приймали участь у змаганні.