03.02.2013

«Шерлок Холмс. Реальний міф чи міфічна реальність?»

Минають роки, змінюються читацькі смаки і уподобання, але зацікавленість детективною літературою не згасає.
29 січня 2013 року учитель світової літератури Костенко Юлія Валеріївна провела відкритий урок за творами Артура Конан Дойла про Шерлока Холмса. Тема уроку «Шерлок Холмс. Реальний міф чи міфічна реальність?». За рейтингом «Нью-Йорк Таймс», Шерлк Холмс займаэ перше місце за кількістю читачів, що у 21 столітті не втратили інтерес до літературного героя. Протягом уроку учні складали літературне досьє на автора, з’ясовували причини появи і популярності Шерлока Холмса, застосовуючи метод дедукції, знаходили кому належать загублені речі, а також здійснили віртуальну подорож музеєм Шерлока Холмса у Лондоні.
На уроці, крім вчителів нашої школи, були присутні гості із Управління освіти і науки Оболонського району, серед них методист НМЦ Карташова Олена Олександрівна.