15.01.2013

Щедрик, щедрик, щедрівочка

Зима – це особлива пора року, яка приносить із собою нові надії, мрії та бажання. Саме взимку навіть найбільш буденні і непримітні речі набувають якоїсь магічної, казкової сили. Білі сніжинки, неначе маленькі янголи, спускаються з небес на землю, сповіщаючи радісну звістку про те, що ось-ось наблизиться свято. Ця новина не оминула й нашу школу.
Меланка, або ж Щедрий вечір, завжди була одним із найяскравішим і найулюбленіших зимових свят в Україні.
Доводили це і учні вокального гуртка під керівництвом Чорної І.М., які 14-го січня мали змогу привітати усіх учнів молодшої ланки школи з Новим роком за старим стилем. Щедрівники стали веселим сюрпризом для малечі .
Під кінець щедрування «артисти» були дуже стомлені, але надзвичайно задоволені, тому що в кожному класі їх зустрічали дуже тепло (а серед гостинних господарів були й вчителі!).
Вони отримали багато солодощів і позитивних емоцій, ще більше здружилися і зрозуміли, як приємно дарувати радість і добро ближнім.