24.02.2013

«Скільки я знаю мов – стільки разів я людина»

Одночасно з іншими учителями іноземної кафедри вчителі німецької мови Шпак Лариса Віталіївна, Мельникова Світлана Василівна та Куца Оксана Василівна організували та провели низку навдивовижу цікавих, інформативних та пізнавальних заходів.
Учні 8-В класу під пильним наставництвом Лариси Віталіївни розробили презентацію «10 причин для вивчення німецької мови», яку продемонстрували учням четвертих класів. Підростаюче покоління під час презентації довідалось, що німецька мова – це мова наукового прогресу, культури, доручення до Європи, мова вільного туризму. Згадали запозичені слова з німецької мови.
А от справжньою феєрією тижня виявилась гра-вікторина знавців німецької мови «Wer weiß mehr?» серед учнів шостих класів. Діти, отримавши випереджальне завдання, поділились на команди, обрали капітанів, підготували назву, девіз, емблему, а потім залюбки змагались за звання найкращого знавця німецької мови. На вікторині кожна команда представила свій номер художньої самодіяльності: діти з задоволенням співали, танцювали та показували гімнастичні етюди. Усі учасники гідно брали участь у випробуваннях, однак переможцями виявилась команда 6-А класу, ІІ місце зайняла команда 6-В класу, а ІІІ – 6-Б класу. Капітани трьох команд отримали відповідні грамоти та призи. А учні 9-А класу, яких підготувала Мельникова Світлана Василівна, залюбки виступили на цій вікторині з гумористичними діалогами.
Подібні заходи вкотре доводять, що усі учні нашої школи є гідними представниками майбутньої національної еліти України: вони прагнуть до знань, прагнуть до перемоги, прагнуть бути найкращими!