Одним із найважливіших завдань, які ставить перед собою учитель іноземної мови в сучасній школі, є навчання іншомовному спілкуванню, досягнення максимальної активізації комунікативної діяльності учнів на уроках. З метою досягнення найбільшої мовної активності учнів слід частіше використовувати групові форми роботи
5 грудня 2012 року в нашій школі було проведено семінар-практикум учителів німецької мови на тему «Групові форми роботи у поєднанні з інтерактивними методами навчання на уроці іноземної мови у процесі забезпечення належного рівня мовленнєвої компетенції учнів», який організувала і провела учитель німецької мови вищої категорії – Шпак Лариса Віталіївна.
Метою проведення семінару було ознайомити вчителів німецької мови з досвідом роботи учителів спеціалізованої школи №16 щодо застосування групових форм роботи у поєднанні з інтерактивними методами на уроці іноземної мови.
На семінарі були продемонстровані фрагменти уроків із застосуванням різних форм роботи з незнайомим текстом та проектної роботи у поєднанні з інтерактивними методами. Також було розіграно міні-виставу про життя Моцарта за участю учнів 8-Б класу.
Наприкінці семінару були дані рекомендації по втіленню групової роботи як способу підвищення ефективності уроків іноземної мови.