18.11.2015

Смаколики для бійців АТО

Юлія Семенова, волонтер: «Огромная благодарность от медволонтеров и бойцов Ирпенского военного госпиталя ученикам школы номер 16 города Киева!!!!! Ребята организовали в школе ярмарку и собрали 2793 гривны, которые были переданы на закупку лекарств. Ребята, вы все огромные молодцы!!!!! Спасибо!!»
Саме такими словами подякували волонтери нашим учням, які влаштували 12 листопада ярмарок солодощів. Виготовлені власними руками, смаколики за мить розлетілися по школі: купували учні й вчителі, зібравши чималу купку у 2793 грн. Не кругла, але щира, ця сума повністю пішла на потреби Ірпінського війського шпиталю, де наразі лікуються наші бійці АТО.
Їхати хоч із грошима, але із пустими руками у шпиталь – хіба таке можливо? Тому величезна кількість смаколиків також відправилась до вояків. Здоровезні мужні воїни не могли стримати сліз, коли бачили малюнки та солодкі привітання від першокласників. На згадку від себе поранені бійці підписали прапор, який займе почесне місце у школі, аби нагадувати всім нам про їхній щоденний подвиг на захисті країни.