Нещодавно учні 6-В класу разом зі своїм класним керівником Лідією Іванівною побували на кондитерській фабриці «Roshen», на власні очі побачивши технологію виробництва навдивовижу смачних шоколадних цукерок.
Досвідчений екскурсовод спершу розповіла учням про засновника фабрики, а потім провела до цеху, де саме виготовляли цукерки «Монблан». Учні із цікавістю спостерігали за конвеєром, по якому «пливла» солодка смакота, і уважно слухали про те, що, перш ніж поласувати цукерочкою, необхідно зібрати какао-плоди, відвезти їх на фабрику, дотримуючись правильної технології зварити шоколад, розлити його у відповідні форми, які необхідно поставити у холодильник, загорнути готову продукцію у різнокольорові обгортки, запакувати в оригінальні коробки.
Наприкінці екскурсії усіх учнів запросили до солодкого столу: їх пригостили шматочком торта та цукерками. Крім того, учні відвідали фірмовий магазин, у якому кожен бажаючий зміг придбати невеличкий солодкий подарунок додому за ціною виробника.