31.05.2016

Summer Language School

31 травня 2016 року відбулося відкриття двотижневого Мовного Табору (Літньої Мовної Школи) на базі спеціалізованої школи №16.

120 учнів нашої школи віком 11-15 років  (5-8 класи) розпочали вдосконалювати навики володіння англійською мовою за комунікативною методикою із використанням сучасних освітніх технологій. Заступником директора з НВР Дядюк Оксаною Андріївною та начальником Мовного Табору Левченко Ольгою Вікторівною була розроблена спеціальна програма занять, на яких учні розвиватимуть свої творчі та комунікативні здібності з англійської мови. Виконання програми покладено на групу мовних тренерів у складі: Бурматова В.В., Гусєва О.О., Щупачинська І.В., Подолянчук А.С., Мишак І.В., Полякова С.М., Білько А.О.,Бурулій В.В.,Коломоєць С.Ф, Вєтрова М.М.,Кіржнер О.Д.

Програма школи включає:

• заняття з розвитку мовлення – «Дискусійний клуб»;

• перегляд кінофільмів та мультиплікаційних фільмів мовою оригіналу з подальшим їх обговоренням – «Кіноклуб»;

• вивчення та виконання сучасних пісень англійською мовою – «Караоке»;

• вивчення країнознавчого матеріалу «Невідома Великобританія»;

• розв’язування нестандартних завдань у ігровій формі на ділову тематику «Ділова англійська» ;

• створення проектів про навколишній світ – «Проектна студія» ;

• збагачення та розширення знань з граматики та лексикології «Цікава граматика», «Лінгвістичні ігри» ;

• освітні екскурсії;

• зустріч з носієм мови;

• зустріч з учасником програми FLEX 2013-2014.

.