11.06.2018

Summer Language School

01 червня 2018  Summer Language School (Літня Мовна Школа на базі спеціалізованої школи №16) втретє відчинила свої двері для 102 учнів 5-7 класів. Разом з досвідченими мовними тренерами (Левченко О.В., Мишак І.В., Осташевською Н.П., Бурматовою В.В., Поляковою С.М., Рубан Н.С., Капелюшною В.О., Щупачинською І.В., Іваненко І.Л., Кіржнер О.Д., Саркісян Н.В., Бован Л.В.) діти створили справжнє свято. Так знайомство з новими друзями, бадьора рухвіка-зарядка, креативні проекти «Happy Childhood», «Kids for peace», «We are the stars», яскраві малюнки на асфальті, флешмоб «Happy Kids» та цікаві і незвичні заняття англійською мовою зробили Міжнародний день захисту дітей у нашій школі захоплюючою та незабутньою феєрією як для дітей так і для дорослих.

Головними натхненниками та ведучими дитячого свята стали керівник Summer Language School Левченко Ольга Вікторівна, куратор групи С-4 Мишак Ірина Володимирівна та учні 10-А класу Клименко Дар’я, Юцевич Анастасія, Груздєва Вероніка, Моїсєєнко Андрій, Мурашко Данііл, Ковалевич Софія, Гардецький Олександр, Каракуц Дмитро, Рибка Дмитро та Миколенко Владислав.