Відомо, що перехід дитини від початкової школи до п’ятого класу непростий, адже для п’ятикласників багато що стає новим і непізнаним: нові вчителі, нові навчальні предмети, нові кабінети, нові вимоги…
18 лютого 2015 року учні 11-Б класу разом зі своїм класним керівником Сергієнко Юлією Сергіївною організували та провели для учнів 4-Б класу Свято зустрічі Зими із Весною – справжнісіньку Масляну, тим самим на крок наблизивши учнів-випускників початкової ланки школи до навчання в середній.
Діти із задоволенням грали в найрізноманітніші ігри, співали українські пісні, танцювали, замальовували розмальовки, із захватом зустрічали Масляну (учениця 11-Б класу – Кудовбенко Катерина), а потім пригощалися навдивовижу смачними млинцями з сиром, яблуками, родзинками, найрізноманітнішим варенням.
Свято вдалося на славу!