13.03.2015

Вистава – мюзикл “The Centervill Ghost”

24-25 лютого 2015 відбулась прем’єра вистави – мюзиклу “The Centervill Ghost” за мотивами однойменного твору Оскара Уайльда. У постановці брали участь члени шкільного театру “Dream Drama Studio” під керівництвом вчителя англійської мови Гусєвої Оксани Олександрівни.
Результатом кропіткої роботи учнів 8-х класів Марини Дергунової, Ігоря Дворкового, Тамари Пхакадзе, Марти Браги та учениці 7-го класу Світлани Діденко стали чудові декорації. Сергій Вакуленко (8-Б) створив дизайн-макет афіші та програмок, а також відео супровід вистави.
Глядачі, затамувавши подих, слідкували за пригодами родини американського міністра містера Отіса (Резо Пхакадзе, 8-А) в маєтку Кентервілей, а особливо за відносинами між привидом замку та близнюками (Лада Починок, Ярослав Прокопенко, 7-А) і Вірджинією (Тамара Пхакадзе, 8-А). Роль дружини міністра зіграла Настя Соломаха(8-А), а Вашингтона – Павло Тімочко (8-Б). Не залишились без оплесків і лорд Кентервіль (Олексій Кохан, 8-А) та герцог Чеширський (Сергій Вакуленко, 8-Б). Роль місіс Амні виконала Марина Дергунова (8-Б).
Головну роль привида блискуче та талановито зіграв Олесь Гальчук (8-А), який співав і танцював, був страшним і кумедним, дуже злим і водночас пронизливо самотнім. Виставу супроводжували пісні у виконанні учнів 4-х класів та вибуховий джайв бальної пари Василя Котенка та Даніели Нерознікової (8-А). Ролі оповідачів виконали Ігор Дворковий (8-Б) та Борис Сазонов (8-А).
Талановита гра акторів створила незабутню атмосферу свята та казки.