З 11 по 17 листопада 2013 року в Україні за підтримки Кабінету Міністрів України проходить Національний Тиждень безпеки дорожнього руху.

Тиждень БДР проводиться в Україні з ініціативи Асоціації безпеки дорожнього руху вже 5 років, при цьому втретє – у рамках Десятиліття дій з безпеки дорожнього руху, проголошеного ООН.

У спеціалізованій школі №16 впродовж 11-17 листопада проводився Тиждень безпеки руху, під час якого відбулась ціла низка заходів:

1. Виховні години на тему «Безпека дорожнього руху»
2. Використання навчальної програми для учнів 1-4 класів з вивчення Правил дорожнього руху (перегляд тематичних розділів – мультиків та контроль вивченого – тест, ребуси, кросворди)
3. Вікторина для учнів 7-х класів «Чи знаєш ти правила дорожнього руху»
4. Перегляд мультимедійних презентацій « Безпека дорожнього руху – запорука життя»
5. Театралізована вікторина для учнів 1-4 класів «Я зразковий пішохід».