27.09.2014р. учні 9-Б та 5-А класу з класними керівниками Воробйовою Т.О. та Коземір Н.А. відвідали село Трипілля. На березі Дніпра неподалік Дівич-гори, де знаходиться село Трипілля, гостинно відкрив свої двері історико-археологічний музей.
Особлива увага в музеї приділена Трипільській культурі — одній із найдавніших землеробських культур, яка існувала на теренах України. Учні побачили кераміку трипільської культури із розкопок, проведених на Київщині відомими археологами — посуд столовий і кухонний , зерновики, макети жител трипільців, схеми трипільських знаків та археологічну карту розміщення трипільських поселень на території Київщини.
По дорозі до Трипілля, учні заїхали до Обухова, де відвідали Обу́хівський райо́нний істо́рико-краєзна́вчий музей, який за рейтингом журналу «Музеї України», визнано кращим музеєм Київщини. Особливо всіх вразила діорама «Обухівський ярмарок кінця XIX — початку ХХ ст.» , яка складається із 800 глиняних фігурок та «Малишкова світлиця» — де експонується значне число матеріалів, пов’язаних з і присвячених Андрію Малишку, світову славу якому принесла «Пісня про рушник», що входить до 100 найкращих пісень світу.