29.03.2013

Тиждень географії

З 18.03 до 22.03 в сш  № 16 було проходив Тиждень географії, який проводила вчитель географії Воробйова Т.О.

Географія – це зорі, планети, комети.
Географія – це моря, річки, гори, рівнини.
Географія – це люди і їх заняття.
Географія – це далекі мандрівки.

Їх можна знати чи не знати, розуміти чи не розуміти, любити чи не любити, але не помічати – не можна.
Стародавні мудреці вдало нарекли її «гео»-«графо»- описуємо землю. А земля – це наш дім.
І що ж, як не географія, дає змогу краще пізнати нам цей дім і нас, самих себе, у цьому світі.
А розпочали Тиждень географії учні 7-Б класу, які завітали до учнів початкової школи з цікавою бесідою.
Малеча побачила неслухняних туристів і вихованих юнаків, а також кумедного водяника, який переймався питанням забруднення водойм.
А на завершення семикласники провели цікаву вікторину і нагородили переможців солодкими подарунками.