25.02.2014

Тиждень іноземних мов

10 лютого розпочався тиждень іноземних мов у 16 школі. Учні підготували стіннівки з цікавою інформацією про англомовні країни. Рекреаційну зону школи оформили в стилі Великої Британії-неперевершений Біг Бен був окрасою школи під час тематичного тижня.
Кожної перерви в рекреаційній зоні школи можна було послухати інформацію та помилуватися краєвидами Британії, завдяки відео та презентаціям, які підготували учні 10 та 9 класів: Луценко Вероніка, Кудовбенко Катерина, Єременко Кирило, Каплан Ірина та Пантелеєва Анастасія. У презентаціях були відображені найцікавіші факти про сфери життя британців, відомості про визначні пам’ятки,культуру та традиційні страви.
Завдяки цьому склалося враження, що відбулася справжня подорож до Британії і бажаючі побачили, що британці шанують минуле і творять своє сьогодення у притаманних їм традиціях.