16.02.2012

Творчістю натхненна

Для педагогічних працівників не є секретом, що методичний день учителя – це день, завдяки якому адміністрацією школи створюються умови для творчого зростання учителя, підвищення освітнього та кваліфікаційного рівня, удосконалення фахової майстерності.

Методичний день учителя української мови та літератури Сергієнко Юлії Сергіївни має свої вагомі результати, адже протягом 2011 року вона підготувала низку науково-методичних статей та розробок уроків, які було надруковано у фахових виданнях:

1. «Перевір себе» (Дієприкметник. 7 клас)// «Українська мова та література в середніх школах, гімназіях, ліцеях та колегіумах» №1-2, 2011
  2. «Перевіримо себе!» (Тестові завдання)// «Методичні діалоги – журнал для вчителів української мови й літератури» №2-3, 2011.
  3. «Якщо ти знаєш…» (Узагальнення і систематизація знань за розділом «Односкладні речення»)// «Українська мова та література в середніх школах, гімназіях, ліцеях та колегіумах» №6, 2011.
  4. «Тестові завдання з української мови 9-й клас»// «Українська мова та література» №17-18, травень, 2011.
  5. «Готуємося до ЗНО. Фразеологія. Лексикологія»// «Українська мова та література» №47-48, грудень 2011.
  6. «Єдина справжня розкіш – це розкіш спілкування» (Виховна година для учнів 9-10 класів)// Бібліотека «Шкільного світу», 2011.

Роботи, розміщені на порталі «Учительський журнал online»

(www.teacherjournal.com.ua)

1. «План-конспект підсумкового уроку з української мови у 8 класі на тему «Односкладне речення н» (з 23.01.11 розміщено на порталі)
  2. «Літо радістю іскриться і тепло всім роздає… Методичні рекомендації для вихователя дитячого табору відпочинку» (з 17.09.11 розміщено на порталі)
  3. «З ума не йдуть знедолені народи, я їм віддав усі чуття мої… – аналіз творчості Павла Грабовського» (з 23.01.11 розміщено на порталі)
  4. «Олександр Довженко. Огляд життя і творчості письменника. Олександр Довженко – кінематографіст» (з 23.01.11 розміщено на порталі)

Навіть перші числа високосного 2012 року виявились для неї творчо успішними, бо ж вона підготувала тести у форматі ЗНО «Назустріч тестуванню», які було надруковано у журналі «Дивослово» (Українська мова й література в навчальних закладах) №1, січень, 2012.