14.03.2011

Тиждень географії

З 14 по 18 березня у нашій школі пройде тиждень педагогічної майстерності вчителів природничо-математичного циклу, а саме – географії.

Планом передбачені найрізноманітніші заходи для учнів 6-10 класів – конкурс стіннівок, геовікторини, ігри, презентація, відкритий урок і навіть тематичний конкурс КВК серед учнів 7-х класів!

Організація усіх заходів покладена на вчителя географії Воробйову Т.О., молодого вчителя із 11-річним досвідом педагогічної роботи.
Тетяна Олександрівна працює у нашій школі лише рік, але вже встигла завоювати любов та прихильність учнів, повагу колег та пошану від батьків.

Побажаємо усім учасникам тижня географії цікавих днів, учням – перемог, батькам – захоплення, а Тетяні Олександрівні – натхнення та бажання!

На фото графік проведення тематичного тижня у школі

графік тижня географії у сш №16