05.05.2011

Тиждень іноземної мови

З 25 по 30 квітня в нашій школі пройшов тиждень педагогічної майстерності вчителів іноземної мови.

Тиждень іноземної мови – це надзвичайне свято для кожного в нашій школі. Незвичайні уроки та відкриті заходи, цікаві конкурси та вікторини, мультимедійні шоу та карнавали – все це сприяє підвищенню зацікавленості учнів у вивченні іноземної мови.

Учні та вчителі нашої школи готуючись до тижня підготували яскраві та змістовні стіннівки англійською, німецькою та французькою мовами.

Тиждень іноземної мови Тиждень іноземної мови Тиждень іноземної мови

28 квітня під керівництвом вчителя англійської мови Іваненко І.Л. пройшов карнавал квітів.

Дівчатка 3 та 4 класів робили презентацію своєї квітки. На карнавалі співали пісні англійською мовою та танцювали. Всім гостям дуже сподобалося це свято.

Тиждень іноземної мови       Тиждень іноземної мови        Тиждень іноземної мови

Учитель-початківець Мікульська І.В. провела урок-гру “ Welcome to the zoo” у 2 класі.

На уроці діти співали пісні англійською мовою, проводили різноманітні ігри та розповідали про тварин.

Тиждень іноземної мови Тиждень іноземної мови   Тиждень іноземної мови

29 квітня у 4-А класі пройшов відкритий урок «Свята Великобританії. День матері».

Разом зі своїм вчителем Коломоєць С.Ф. діти ознайомилися з історією походження цього свята та порівняли святкування його у Британії та Україні. Учні виготовили вітальні листівки своїм матерям та бабусям.

найцікавіше – дегустація!

6-А клас теж не залишився осторонь тижня іноземної мови. Разом зі своїм вчителем Мишак І.В. вони підготували безліч вікторин, кросвордів та завдань для уроку-змагання «Найкращий знавець англійської мови».

Змагання було дуже запеклим, однак перемогла дружба та командний дух.

найцікавіше – дегустація!

Віртуальну прогулянку по Лондону здійснили учні 7-А класу під керівництвом вчителя вищої категорії Рубан Н.С.

Команда з чудових екскурсоводів запросила гостей до найбільш відомих куточків історичного Лондону.

Учні Велігурський О. та Ляхович О. розповіли про історію цього міста та його візитну картку – Біг Бен.
Животова А., Ющенко В.Ґ Вовченко В. ознайомили гостей з Тауер-Брідж, історією Вежі Лондона – Тауер.
Завершилася екскурсія у чудових королівських парках, де літав казковий герой Пітер Пен.

Тиждень іноземної мови Тиждень іноземної мови

Під час тижня іноземної мови у 8 класах було проведено вікторину «Хто знає Австралію краще» (старший вчитель англійської мови Осташевська Н.П.).

Готуючись до вікторини учні вивчили багато цікавих матеріалів про географію, населення та тваринний світ цієї надзвичайної країни. Результати цього змагання показали, що учні 8-Б класу краще опанували матеріал по даній темі, про що говорить рахунок 14:12 на їхню користь.

Тиждень іноземної мови Тиждень іноземної мови Тиждень іноземної мови

Учні 10-А та 10-Б класів під керівництвом вчителя-методиста Дядюк О.А. поринули у світ мистецтва, створивши свої власні картинні галереї.

Працюючи у групах учні добирали картини улюблених художників, а потім були гідами та проводили екскурсії власно створених галереях.

Тиждень іноземної мови Тиждень іноземної мови

27 квітня у 8-Б класі був проведений мультимедійний урок з німецької мови «Wir stellen Deutschland vor» (вчитель першої категорії Ткаченко Л.М.).

Готуючись до уроку учні опрацювали багато цікавого матеріалу з географії, культури Німеччини. Вивчили свята та традиції цієї країни. Під час уроку учні розповідали вірші, співали пісні та випускали святкові листівки.
Наприкінці уроку була проведена вікторина, переможці якої отримали призи.

Тиждень іноземної мови Тиждень іноземної мови Тиждень іноземної мови

В рамках тижня іноземної мови серед учнів 8-А класу було проведено конкурс на найкращого читця поезії французькою мовою (під керівництвом вчителя французької мови Бован Л.В.).

Учні читали вірші відомих поетів Франції (Jacques Prevert, Paul Verlaine, Paul Eluard, Victor Hugo, Rene-Francois Sully-Prudhomme, Esther Granek), з якими вони знайомилися протягом року.

Учасники конкурсу проявили не лише хорошу дикцію, а й кмітливість, почуття гумору та неабияку акторську майстерність. Самі ж конкурсанти виконували роль журі, намагаючись об’єктивно оцінити мовну вправність і артистизм своїх суперників. Всі учасники конкурсу отримали високі оцінки та хороший настрій.

Тиждень іноземної мови Тиждень іноземної мови Тиждень іноземної мови

29 квітня у 9-А класі був проведений бінарний урок конференція «У чарівному світі музики» (старший вчитель німецької мови Шпак Л.В., старший вчитель музики Чорна І.М.)

Готуючись до конференції учні підготували мультимедійні презентації про видатних німецьких композиторів. Завдяки музиці найвідоміших творів Моцарта, Баха, Бетховена, Штрауса учні поринули у чарівний світ мистецтва.

Тиждень іноземної мови  Тиждень іноземної мови

Під керівництвом вчителя французької мови Мєняйлової М.О. учні 6-В класу інсценізували казку Шарля Перро «Попелюшка».

Юні актори старанно готувалися до спектаклю, проявляючи творчість, креативність та неперевершений артистизм.

Тиждень іноземної мови Тиждень іноземної мови Тиждень іноземної мови

27 квітня учні 6-А класу під керівництвом вчителя французької мови Мєняйлової М.О. протягом мультимедійного уроку присвяченого життєвому та творчому шляху відомого французького співака Joe Dassin знайомилися з чарівним світом французької музики.
Активну участь у підготовці до уроку брали Шеманаєва К., Стонт А., Головань Д., та Зарицька К.