Тарас Шевченко…Геній, мислитель, пророк. Людина незвичайної долі й незвичайного таланту, що здобула світову славу. Поет залишив нам свої неоціненні духовні надбання – твори і світлу добру пам’ять про себе. Він пробуджував любов до своєї Батьківщини, спонукав сильних на подвиги, вселяв у слабких надію і віру. У наш час його твори, перекладені на десятки мов, стали невід’ємною частиною національної культури багатьох народів світу.
21 березня в нашій школі було проведено урок-конференцію німецькою мовою «Тарас Шевченко – геній українського народу». Урок був підготовлений учнями дев’ятих класів під керівництвом учителя німецької мови Шпак Лариси Віталіївни.
Під час конференції учні розповідали про життєвий шлях Кобзаря, аналізували його творчість, слухали та виконували пісні, вірші поета у перекладі на німецьку мову представників класичної німецької літератури та сучасних авторів, а також висловлювали слова відданості, подяки й поваги молодого покоління Великому Кобзарю.