21.01.2013

Урок-відгук

Ні для кого не є секретом, що свою життєздатність мова виявляє в письменстві. Останні роки сучасна українська література для дітей переживає підйом: щороку для дітей видаються десятки творів. А от чи читають діти їх?
На зимові канікули учні 6-В класу отримали досить незвичне завдання з української літератури: вони повинні були прочитати будь-який твір сучасної української літератури для дітей.
15 січня Сергієнко Юлія Сергіївна провела з учнями 6-В класу УРОК-ВІДГУК на прочитані дітьми книжки.
Учителька навіть і не сподівалась на те, з яким ентузіазмом діти підійдуть до виконання завдання: вони писали відгук і на твори Всеволода Нестайка «У країні сонячних зайчиків», «Таємничий голос за спиною», «Чарівні окуляри», і Галини Малик «Вуйко Йой і Лишеня», і Олеся Ільченка «Загадкові світи старої обсерваторії», і Степана Процюка «Марійка і Костик», і Сашка Дерманського «Танок Чугайстра», а ще прочитали твори Любка Дереша, Ірен Роздобудько та Марії Матіос. Одним словом, урок вийшов на славу!