Олександрівни було проведено відкрите засідання секції «Франція» шкільного клубу «Планета» на тему «Міста Франції. Монпельє». На зібранні був присутній Gilles Fabre – директор приватної школи у Монпельє. Учні 11-Б класу підготували питання про культуру, економіку, мистецтво та повсякденне життя у Франції. В ході бесіди члени клубу мали можливість дізнатися з перших вуст про спільне та відмінне між двома країнами. З Жілем Фарбром діти зробили віртуальну екскурсію по Монпельє та дізналися багато цікавого з його історії. Учениця 11-Б класу Христенко Людмила вразила іноземного гостя віртуозним виконанням французького гімну на скрипці. Члени клубу отримали нагоду поспілкуватися з носієм мови та подолати лінгвістичний бар’єр.