14.03.2013

Відкритий урок-аукціон

11.03.2013 р. вчитель світової літератури Костенко Юлія Валеріївна провела відкритий урок-аукціон з учнями 5 –Б класу за повістю відомого і улюбленого всіма письменника Марка Твена «Пригоди Тома Сойєра». Тема уроку: «Світ дітей і дорослих у повісті».
Як ми пам’ятаємо, в недільній школі, де навчався Том, за гарне і сумлінне навчання діям видавали різнокольорові білетики. Десять синіх білетиків дорівнювали одному жовтому, а десять жовтих – одному червоному, а за десять червоних дарували Біблію. На уроці клас відтворював атмосферу дитинства маленького містечка Сент – Пітерсберг, відповідали на питання за текстом, отримували білетики, брали участь у конкурсі пантоміми, і, в фіналі своєрідних змагань, отримали золоті монети, які так мріяв знайти Том Сойєр у печері. Щоправда наші монети були солодкі та їстівні. Гостями нашого уроку цого разу були Гарбуз Юлія Яківна і її група з української мови із 5 – В класу.