22.02.2012

Відкритий урок «Ми господарі Євро-2012»

22 лютого 2012 року в стінах нашої школи було гамірно: усі готувались до зустрічі з високоповажними гостями, які завітали на відкритий урок «Ми господарі Євро-2012».
На шкільному святі були присутні: голова КМДА – Олександр Павлович Попов, голова Оболонської РДА – Василь Іванович Антонов, голова Оболонського РУО – Оксана Миколаївна Добровольська, Друзі чемпіонату та Талісмани Славек і Славко. Саме вони взяли участь у підведенні підсумків конкурсу малюнків «Євро-2012 очима дітей» і конкурсу фотографій «Відкрий Україну світові».
Під час свята учні провели присутнім імпровізовану мандрівку містами, які прийматимуть футбольний турнір, а також провели цікаву мандрівку Києвом – і усе це українською та англійською мовами. Крім того, усі присутні мали можливість взяти участь в інтерактивних вікторинах і конкурсах.
Завершуючи відкритий урок, учні презентували присутнім неофіційний гімн турніру, слова до якого написала учениця –А класу Катерина Троценко.