29.12.2015

Вечорниці на хуторі поблизу 7-А

Традиційним уже стало проведення вечорниць учнями та батьками 7-А класу (класний керівник Чорна Ірина Миколаївна).

Кожного року весь клас старанно готується: власноруч створюють сценарій, розучують веселі українські (і не тільки) пісні, танці, цікаві сценки. Цього року темою  вечорниць був Новий Рік у різних країнах світу. Адже як цікаво зустрічати Новий Рік не тільки раз на добу з останнім дванадцятим ударом годинника, а й цілий день, як це зробили наші учні-мандрівники.

Крім Японії, Ірландії, Німеччини, Франції та Англії ми мали змогу бачити персонажів твору Миколи Гоголя «Вечори на Хуторі поблизу Диканьки»: Оксани, Вакули, Чорта. Також тут були присутніми сцени з повсякденного життя кожного українця, до цього наші режисери поставились з гумором! Сподіваємось, що і наступного року активні учні 7-А класу зі своїм класним керівником продовжать свою чудову традицію!