04.02.2013

Вітаємо!!!

Педагогічним кредо учителя німецької мови вищої категорії, старшого учителя Шпак Лариси Віталіївни є переконання в тому, що знання іноземних мов – це ключі від одного замка. Крім незліченної кількості нетрадиційних уроків, позакласних заходів та вікторин у цьому навчальному році Лариса Віталіївна разом зі своїми учнями брала участь альтернативних олімпіадах – Всеукраїнських олімпіадах з німецької мови «Олімпус» та «Орлятко».
На минулому тижні організаційним комітетом «Інституту Розвитку Шкільної Освіти» було надіслано результати олімпіади «Олімпус». Серед 31 учасника з 8 класів, яких готувала Лариса Віталіївна, із загальної кількості учасників 1025 Куцова Єлизавета була нагороджена Дипломом лауреата та отримала книгу у винагороду; Мазур Олена, Фрунзе Ірина, Григор’єва Анна, Коваленко Владислав, Андросова Лілія, Яненко Владислав, Серебряннікова Александра, Немировський Богдан та Сміян Катерина отримали Дипломи лауреатів, інші ж 20 учнів отримали Дипломи учасників. Варто відзначити й те, що з-поміж загальної кількості учасників учні нашої школи гідно зайняли з п’ятого по 23 місце.