29.05.2012

Визначені переможці конкурсу МІС ШКОЛИ №16

Протягом майже місяця, з 1 по 20 травня 2012 року в школі проводився конкурс серед дівчаток-школярок  5-11 класів. Адміністрація школи разом з батьківським комітетом визначили переможців конкурсу. Але почнемо з маленького екскурсу у конкурс.

В зв’язку з тим, що в конкурсі не брали участь 9 та 11 класи, було змінено вікові категорії конкурсу, а саме – 5-6 класи, 7-8 класи, 10-ті класи.

Журі конкурсу працювало у такому складі:

Король Микола Петрович – директор школи

Коломієць Лариса Петрівна – заступник директора з виховної роботи

Чорна Ірина Миколаївна – вчитель музики

Корнієнко Світлана Миколаївна – вчитель математики

Шпак Лариса Віталіївна – вчитель німецької мови

Сергієнко Юлія Сергіївна – вчитель української мови та літератури

Олефіренко Оксана – член батьківського комітету

В конкурсі брали учать 40 дівчат з 12 класів: 5-А, 5-Б, 5-В, 6-А, 6-Б, 7-Б, 7-В, 8-Б, 8-В, 9-А, 10-А, 10-Б.

Але, на жаль, не всі учасниці уважно прочитали умови конкурсу. Тому журі не зарахувало їх голоси. Учасники не відповіли на запитання «Чому саме я повинна стати МІС ШКОЛИ №16».

А зараз ми назвемо наших переможців:

5-6 класи

Правосудович Діна

Гарбуз Лілія

Два білети у кіно від агентства «Qmedia»

Головний приз – безкоштовна фотосесія від фотографа Тетяни Іванової– отримала учениця 10-Б класу Хохлова Яна ( 490 голосів)

Організатори конкурсу вдячні спонсорам за надані подарунки.

Спонсори:

Компанія «DANONE»  – одна з найбільш успішних в світі компаній-виробників здорових продуктів харчування. Місія компанії полягає в тому, щоб нести здоров’я через продукти харчування якомога більшій кількості людей. Дотримання цієї місії є головною запорукою постійного росту компанії. Здоровий бізнес, здорові продукти та здорові люди – це те, заради чого працює компанія.

Компанія «Oriflame» –  шведська косметична компанія, виробник природної косметики, засобів догляду за тілом та аксесуарів. Компанія дбає про те, щоб усі дівчата піклувались про свою красу – як внутрішню, так і зовнішню. Тому українське представництво Оrifame підтримало конкурс «Міс Школа №16» і дарує косметику та аксесуари срібним призерам конкурсу.

Інтернет агентство «Qmedia» – агентство повного циклу, яке надає послуги з розробки маркетингових і креативних стратегій в інтернеті, проведення рекламних кампаній в інтернеті, розробки та просування сайтів, проведення рекламних кампаній у соціальних мережах та інше.

Фотограф Тетяна Іванова (тел.:  093 684 6644)– талановитий і креативний фотограф. Свій талант розкрила, набираючись досвіду у багатьох фотографів м.Києва,  співпрацюючи з ними як організатор фотосесій і асистент. Зараз вже сама влаштовує незабутні фотосесії для усіх бажаючих.   Крім професійної майстерності фотографування Тетяна створює ексклюзивні образи, розробляє стиль на створює унікальні аксесуари для своїх фотосесій.