17 березня учні 9-А класу, (класний керівник – вчитель музичного мистецтва Чорна І.М.) відвідали «Музей води», розташований в мальовничому місці, на одному з пагорбів у центральній частині міста.

Споруди єдиного в Україні Водно-інформаційного Центру, а це водонапірні башти та резервуари, побудовані більш 130 років тому у стилі українського бароко, є фрагментом природно-культурного комплексу, відомого наразі як парк „Хрещатий”.

Заклад користується великою популярністю серед киян та гостей міста, в тому числі з ближнього та дальнього зарубіжжя, і, звісно що не залишив байдужими і учнів нашої школи.

На фото – задоволені екскурсією учні 9-А, а також одна із експозицій музею, присвячена необачним тратам запасів питної води на планеті

учні 9-А  учні 9-А музейна експозиція