06.10.2014

Вперед до вершин у спорті та знаннях!

6 жовтня у спеціалізованій школі №16 відбулась цікава зустріч із заслуженим майстром спорту України, призером Олімпійських ігор, чемпіоном світу та Європи з плавання Денисом Силантьєвим. Перший чемпіон світу з плавання в незалежній Україні провів Олімпійську розминку для майбутніх чемпіонів. Весела, енергійна зарядка з молодшими школярами надала бадьорості не лише учням, а й вчителям.

Після зарядки відбулася зустріч чотириразового володара Кубку світу з плавання в номінації “батерфляй”Дениса Силантьєва зі старшокласниками. Розумні та безпосередні запитання учнів спонукали до відвертої розмови про нелегкий шлях до вершин не лише у спорті, а й у навчанні. Урок у спілкуванні промайнув непомітно. Учні довго не хотіли відпускати Дениса Олеговича, бажаючи дізнатися ще більше про ті людські якості, що допомагають стати чемпіоном. Щирі відповіді Силантьєва дали можливість замислитися кожному над тим, що наполегливість, працелюбство та бажання перемагати –запорука життєвих успіхів.