Міжнародні проекти

We love Super Minds

Уже традиційно у травні 18.05.2018 проходить святковий концерт з англійської мови“ We love Super Minds”, за участю учнів 2 -5 класів. Його започаткувала та вже другий рік поспіль проводить учитель англійської мови Іваненко Інна Леонідівна.
Цей концерт є своєрідним освідченням у любові до яскравого підручника “Super Minds”. Зміст та сценарій заходу базується на матеріалах книжок “Super Minds”, за допомогою яких учні краще засвоюють граматичний матеріал.
Вихованці Інни Леонідівни співали свої улюблені пісні. Кожна пісня доповнювалась відповідним слайдом з тематичним зображенням. Цікаво, що ведучими святкового дійства були учні 2-А класу.
І знову на концерті була присутня особлива гостя – представник Cambridge University Press Тетяна Шелепко. У залі панувала радісна атмосфера. Пісні лунали зі сцени, а підспівували учні та батьки в залі. Завершився захід бурхливими
оплесками та фотосесією.