22.11.2012

«Щедрість рідної землі»

Без верби на покуті та хрещеної ікони, без вишитого рушника наші пращури не уявляли свого життя. Ці речі-обереги супроводжували їх від першого кроку до останнього подиху, уособлювали добро й силу, захищали від всіляких негараздів.
Готуючись до тижня української мови та літератури, учні 6-А класу провели виховну годину «Українські обереги». Діти здійснили мандрівку у світ українських традицій та обрядів, дізналися багато нового та цікавого про історичне минуле нашого народу. Кожен намагався взяти активну участь в оформленні виставки, яку представили у фойє школи. Познайомилися учні і з творчістю українських письменників, які присвятили свої вірші Україні. Кожен учень класу оформив вірш, який йому найбільше сподобався на аркуші. А разом з’явилася на світ збірка віршів про Україну від 6-А класу.
15 листопада Шпак Ларисою Віталіївною було проведено НАЙСМАЧНІШУ виховну годину «Наші національні страви». Учні з задоволенням коштували смачні страви, які з любов’ю приготували їхні бабусі та мами.