23 квітня 2012 у 4-В класі вчителем англійської мови Кіржнер Олександрою Давидівною було проведено конкурс знавців «Strain Your Brain”. Учні були поділені на команди, що відповідали на запитання з різних галузей знання: від музичних інструментів до міфів.

 

 

 

 

 

23.04.12 відбулося змагання серед учнів 7 класів під назвою «The smartest English learner» (вчитель англійської мови Мишак І.В.). Цікаві завдання, дух змагання та бажання бути першим все це сприяло швидкому вирішенню завдань. Всі ігри були пізнавального характеру під час змагання учні не тільки мали змогу показати свої знання, але й дізнатися багато нових цікавих фактів про Великобританію, США та інші країни.

 

 

24 квітня вчителем англійської мови Коломоєць Світланою Федорівною було проведено виховний захід у 8-Б класі «Літературна вітальня» присвячений британській поезії. Учні змагалися у декламуванні віршів, проявивши неабиякі акторські здібності та креативність в оформленні образу.

 

 

 

 

25 квітня вчителем англійської мови Осташевською Ніною Петрівною було проведено вікторину «Хто знає найкраще США» . Дві команди 7б класу «Smile» та «Сrown» змагалися за звання найкращого знавця США. Учні відповідали на запитання з історії та географії країни, описували найвідоміші міста та місця США, підкріплюючи свої знання чудовими постерами, які вони підготували заздалегідь. Перемогу здобула команда «Сrown».

 

 

 

25 квітня вчителем німецької мови Мельниковою Світланою Василівною було проведено виховний захід на тему «Дружба» у 9-Б. Учні читали вірші відомих німецьких авторів про дружбу, що стало яскравим проявом їх естетичного сприйняття дійсності, доброти та щирості. А в цікавій та невимушеній бесіді було розкрито зміст понять «дружба» та «вірний друг», вказано на цінність дружби та шляхи її збереження. Даний виховний захід сприяв формуванню дружнього, організованого колективу та поважного ставлення до вчителя.

 

 

 

Цього року початок тижня іноземної мови у нашій школі співпав із днем пам’яті великого Шекспіра. Тож 25 квітня учні 7-б та 6-б класів під керівництвом вчителя англійської мови Полякової Світлани Миколаївни провели літературну вітальню, присвячену пам’яті англійського драматурга Вільяма Шекспіра. Зворушлива атмосфера панувала у вітальні : під звуки класичної музики Шопена та Рахманінова, при свічках у виконанні Брука Сергія та Сміян Катерини лунали сонети Шекспіра. Сцена з трагедії «Ромео і Джульєтта» у виконанні Юрченко Марії та Когана Дмитра схвилювала усіх присутніх.

 

 

 

Учні 8-А класу під керівництвом вчителя англійської мови Левченко Ольги Вікторівни 25 квітня презентували виставу «Любов і час». На високому рівні юні актори продемонстрували свої комунікативні навички. Сучасні американські пісні, яскраві костюми та декорації створили дійсно театральну атмосферу. Глядачі, присутні на виставі, дуже високо оцінили гру талановитих учнів.

 

 

 

 

Виховний захід на тему «Дружба» був проведений вчителем англійської мови Мікульською Іриною Володимирівною у 3-а класі 26 квітня. Під час уроку, учні читали вірші присвячені дружбі та демонстрували ілюстрації, що самі підібрали до них. Діти також заспівали дві пісні про дружбу. Завершувала урок міні-вікторина, де учні відгадували загадки. Захід пройшов у дружній та невимушеній атмосфері.

 

 

 

Учні 3-А класу під керівництвом вчителя англійської мови Зеленої Олени Миколаївни 26 квітня інсценували п’єсу «The three Bears». Діти проявили оригінальність у грі та чудово продемонстрували свої комунікативні навички.

 

 

 

 

 

Дівчата 4-а, 4-б та 4-в класів взяли участь у підготовці та проведенні «Карнавалу квітів», що був проведений 27 квітня. Разом із вчителем англійської мови Іваненко Інною Леонідівною вони зробили оригінальні костюми – яскраві та екзотичні паперові квіти. Кульмінацією карнавалу став квітковий вальс. Весела пісня “Flowers “ стала завершенням казкового дійства.

 

 

 

Учні 10а класу провели опитування серед учнів та вчителів школи
з метою визначити рівень обізнаності з проблемами захисту довкілля.
Крім того підготували презентацію про необхідність збереження та переробки природних ресурсів. З результатами опитування та презентацією були ознайомлені учні 8,9 класів. (Вчитель: Новак Оксана Степанівна.)

 

27 квітня урок французької мови у 9-а класі був присвячений магії кіно, протягом якого учні дізналися про час, місце та деякі цікаві деталі виникнення кінематографу та його розвитку. Вони переглянули перший у світі фільм «L’Arrivée d’un train en gare de la Ciotat » та один із перших фільмів у жанрі наукової фантастики «le Voyage dans la Lune ». Після перегляду була проведена вікторина присвячена історії кіно та першим фільмам. Учні також спробували себе у ролі телеведучих, презентуючи власні телепрограми ( «Le plus extreme» Костянецька Д., Скорик А., Семенова О.; «Les hamsters de Hamsterdame» Азатян Д., Карачов О., Чапаєв О.; «L’académie de police» Бевз О., Кулібаба А., Счастна А.).