Новини
24.03.2016

Вітаємо!

Переможці ІІ (районного) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з англійської мови

8 класи

  1. Шепетько Дар’я Володимирівна – І місце (вчитель Дядюк О.А.)
  2. Ареф’єв Ігор Олександрович – І місце (вчитель Дядюк О.А.)
  3. Діденко Світлана Юріївна – І місце (вчитель Левченко О.В.)
  4. Козачук Микола  Дмитрович – ІІ місце (вчитель Дядюк О.А.)
  5. Решетнікова Поліна Олегівна – ІІ місце (вчитель Дядюк О.А.)
  6. Рибка Дмитро Юрійович – ІІ місце (вчитель Левченко О.В.)

 9 класи

  1. Кушнір Анастасія Андріївна – ІІ місце (вчитель Левченко О.В.)
  2. Пхакадзе Тамара Бесіківна– ІІ місце (вчитель Гусєва О.О.)
  3. Пхакадзе Резо Бесікович – ІІ місце (вчитель Гусєва О.О.)
  4. Пантюхов Адріан Олександрович – ІІ місце (вчитель Осташевська Н.П.)
  5. Сідлецький Дмитрій Олександрович   – ІІІ місце (вчитель Осташевська Н.П.)
  6. Косьоковейцький Влад Васильович – ІІІ місце (вчитель Вєтрова М.М.)

 10 класи

  1. Шинкарьова Вікторія Анатоліївна– І місце (вчитель: Новак О.С.)
  2. Литвинюк Єлизавета Юріївна – І місце (вчитель: Новак О.С.)
  3. Турак Олексій Михайлович – ІІ місце (вчитель: Новак О.С.)
  4. Семіконь Ярослава Володимирівна – ІІ місце (вчитель: Новак О.С.)

11  класи

  1. Прудієв Ігор  Дмитрович – І місце (вчитель Осташевська Н.П.)
  2. Немировський Богдан Ігорович – ІІ  місце (вчитель Осташевська Н.П.)
  3. Каплан Ірина Ярославівна – ІІІ місце (вчитель: Осташевська Н.П.)
  4. Коваленко Владислав Вікторович – ІІІ місце (вчитель Осташевська Н.П.)
  5. Ларкін Міарія – ІІІ місце (вчитель Мишак І.В.)
  6. Павлова Марія Віталіївна – ІІІ місце  (вчитель Мишак І.В.)

 

Переможці ІІІ (міського) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з англійської мови

9 класи

  1. Сідлецький Дмитрій Олександрович   – ІІ місце (вчитель Осташевська Н.П.)
  2. Пантюхов Адріан Олександрович – ІІІ (вчитель Осташевська Н.П.)
  3. Пхакадзе Тамара Бесіківна– ІІІ місце (вчитель Гусєва О.О.)

10 класи

  1. Шинкарьова Вікторія Анатоліївна– І місце (вчитель: Новак О.С.)
  2. Литвинюк Єлизавета Юріївна – І місце (вчитель: Новак О.С.)
  3. Турак Олексій Михайлович – ІІІ місце (вчитель: Новак О.С.)

11 класи

Прудієв Ігор  Дмитрович – ІІІ місце (вчитель Осташевська Н.П.)

 

Переможці І (районного) етапу Всеукраїнського конкурсу науково-дослідних робіт

Малої академії наук України

9 класи

  1. Кушнір Анастасія Андріївна – І місце (вчитель Левченко О.В.)
  2. Сідлецький Дмитрій Олександрович – ІІ місце (вчитель Осташевська Н.П.)
  3. Якименко Анна Юріївна –  ІІІ місце (вчитель Левченко О.В.)
  4. Коськовецький Влад  Васильович – ІІІ місце (вчитель Левченко О.В.)

10  класи

  1. Шинкарьова Вікторія Анатоліївна – І місце (вчитель Новак О.С.)
  2. Пилипенко Марія Юріївна  – ІІ місце (вчитель Новак О.С.)
  3. Висоцький Ілля Сергійович  – ІІІ місце (вчитель Новак О.С.)
  4. Литвинець Михайло Леонідович – ІІІ місце (вчитель Новак О.С.)

11 класи

  1. Ларкін Марія – І місце (вчитель Мишак І.В.)

 

Переможці ІІ (міської) етапу Всеукраїнського конкурсу науково-дослідних робіт

Малої академії наук України

9 класи

  1. Сідлецький Дмитрій Олександрович – І місце (вчитель Осташевська Н.П.)
  2. Якименко Анна Юріївна –  ІІ місце (вчитель Левченко О.В.)

10  класи

  1. Шинкарьова Вікторія Анатоліївна – І місце (вчитель Новак О.С.)
  2. Литвинець Михайло Леонідович – ІІІ місце (вчитель Новак О.С.)

11 класи

  1. Ларкін Марія – ІІІ місце (вчитель Мишак І.В.)