22.12.2015

Вистава «Як Грінч викрав Різдво»

«Як Грінч викрав Різдво»

Це вже стало доброю традицією – напередодні Нового року проводити святковий концерт.

18 грудня 2015 року вчитель англійської мови Іваненко Інна Леонідівна, разом зі своїми учнями 1-5 класів (понад 30 учнів) підготувала казку “How the Grinch stole Christmas” («Як Грінч викрав Різдво»).

Святково прикрашений зал, позитивна атмосфера, чудовий виступ дітей – все це дійсно відтворило справжню казкову атмосферу Різдва. Діти із захопленням слідкувати за пригодами Грінча, роль якого зіграв учень 4-Б класу Добровольський Ілля.

Діти насолоджувалися виставою, яка до того ж була інтерактивною. Всі присутні мали змогу продемонструвати своє виконання святкових пісень та колядок англійською мовою.

До цього заходу учні початкових класів готувалися заздалегідь і відповідально. Під час свята присутні батьки мали змогу побачити результати власних дітей у вивченні англійської мови.  Крім того, батьки були активними співучасниками свята.