18.02.2016

Ярмарок ідей Оболоні

17 лютого відбувся «Ярмарок ідей на Оболоні», на якому були презентовані понад 200 науково-творчих проектів як учнів, так і вчителів різних навчальних закладів. Приємно те, що серед такого різномаїття достойно була представлена і наша школа. Особливу увагу членів журі привернув інтерактивний проект учня 9-А класу Здоренка Олексія (науковий керівник – вчитель інформатики Ряднова Людмила Анатоліївна) «Програмування на основі середовища DeveNext (створення міні-довідника «Історія України» та природничо-дослідницький проект учениці 9-В класу Нурмухамедової Марйям (науковий керівник – вчитель біології Лакоза Наталія Василівна«Червоновухі черепахи – утримання і догляд в домашніх умовах».

Високо оцінили роботу наших учнів заступник голови з гуманітарних питань Оболонської районної в м.Києві держадміністрації Блохов С.В. та начальник Управління освіти Вахнюк Н.М.

Ми горді тим, що в нашій школі навчаються такі талановиті учні. Велика подяка вчителям за їхню працю!