18.10.2014

Українська історія у виставі «Сон»

Я так її, я так люблю,
Мою Україну убогу,
Що проклену святого Бога,
За неї душу погублю!

Т.Шевченко

Відомим є те, що 2014 рік оголошено роком Тараса Шевченка, з метою гідного відзначення 200-річного ювілею Кобзаря, популяризації його спадщини, бо ж неможливо знати Україну, не знаючи творів славетного митця.
10 жовтня учні 8-В та 11-Б класів разом зі своїми класними керівниками Бородавкою Лідією Іванівною та Сергієнко Юлією Сергіївною відвідали Київський академічний театр на Липках, переглянувши виставу «Сон», у якій були і спогади про дитячі та юнацькі роки, і зустрічі з людьми, які благодатно вплинули на долю поета, і ті персонажі «лукавої долі», яких краще було б уникнути не лише Тарасові, а й Україні. У виставі «Сон» українська історія постала примарним видінням.
Після вистави учні пройшлися алеєю «Героїв Небесної Сотні», пом’янувши усіх тих, хто загинув, захищаючи світле майбутнє нашої держави.