22.03.2013

Закликання весни

Весна… Вже сама згадка про неї будить у серці безмежну радість. Це свято оновлення і відродження природи. Його відчувають і по-своєму переживають дорослі й діти, тварини і рослини – усе, що суще на землі.
Коли приходить весна, кожному з нас здається, що народжується на світ удруге, що весна ця особлива, краща, ніж були попередні.
18 березня учні та вчителі молодшої школи мали змогу долучитися до Свята зустрічі весни, яке підготував вокальний колектив «Веселі нотки» на чолі з керівником гуртка Чорною Іриною Миколаївною.
Закликання весни, водіння хороводів та спів веснянок у виконанні вокального гуртка, зворушили серця присутніх.
Щира подяка батькам, які активно долучилися до підготовки та проведення цього свята.