Ні для кого не є секретом, що в нашій школі працюють найкращі, найкреативніші, найталановитіші, найбільш творчі учителі. Це вони, недремні сіячі мудрого, постійно організовують та проводять з учнями різноманітні конкурси, ігри, змагання, брейн-ринги, усні журнали.
Так, 14 лютого у рамках Тижня іноземної мови учителі англійської мови (Полякова Світлана Миколаївна, Мікульська Ірина Володимирівна) разом з учнями 7-А, 7-Б та 8-Б класів провели феєричну, цікаву та інформаційно насичену ЗАОЧНУ ЕКСКУРСІЮ до ШОТЛАНДІЇ.
Під час «екскурсії» учні розповідали англійською мовою про географічне положення держави, що входить до складу Об’єднаного королівства Великобританія, демонструючи усім присутнім високий рівень володіння іноземною мовою; демонстрували і коментували презентацію «Великі шотландці», танцювали національний шотландський танець, декламували вірші Роберта Бернса «Червона троянда», «У горах моє серце», співали пісню на слова Роберта Бернса «Auld Land Sine», яку щороку співають мешканці Великої Британії на Трафальгарській площі у Лондоні.
Також під час заходу було продемонстровано фільм, який супроводжувався національною шотландською мелодією “By bonnie banks”.
Отже, заочна екскурсія Шотландією була ВДАЛОЮ!