30 листопада відбулося засідання круглого столу клубу “Планета”серед учнів 6-х класів під керівництвом Мікульської Ірини Володимирівни. Тема обговорення – “Wonders of Ukraine”. Учні 6-а класу приготували доповіді на тему “Natural Wonders”, а саме Shatsky National Nature Park (Вербицька Настя), Landscape park “Dnister Canyon “(Головатий Олексій), National Nature Park “Synevir” (Дудченко Гліб). Учні 6-б класу приготували доповіді про “Historical Wonders”. Ми почули цікаві факти про National dendrology park “Sofiyivka” (Гончаренко Інджі), National Historic-Cultural Preserve “Khortytsia” (Марина) та National Preserve “Khersones Tavriysky” (Прохоренко Діана). Кожна доповідь супроводжувалась презентацією, що підходила тематиці. Після презентації учні запропонували свої варіанти , які могли б стати дивами України – Аю Даг, Говерла, Почаїв.