31.01.2012

Засідання кафедри

31 січня 2012 відбулося засідання кафедри іноземних мов спеціалізованої школи №16. На порядку денному розглядали питання: «Підвищення якості проведення аудіювання на уроках англійської мови». З доповіддю виступала вчитель вищої категорії, вчитель-методист Полякова Світлана Миколаївна. У доповіді розглядалися пізні аспекти підвищення якості навчання аудіювання на уроках англійської мови. Вчитель з багаторічним досвідом застосування різних методичних форм проведення аудіювання, які сприяють реалізації головної мети навчання іноземної мови – формуванню комунікативних мовленнєвих компетенцій учнів. Практичною завершеністю семінару був відкритий урок у 6 класі на тему Science in modern life («Наука в сучасному житті»). Під час уроку вчитель вдало продемонструвала на практиці застосування різних методичних прийомів. Вдало продумала структуру та план роботи, які у сукупності із правильністю вибраних тренувальних вправ створили творчу атмосферу на уроці. Учні вільно спілкувалися англійською мовою: обмінювалися думками, вирішували та обговорювали різні проблемні ситуації, виконували творчі письмові завдання.