Партнерські зв'язки
12.01.2012

Партнерські зв’язки

Упродовж останніх років школа тісно співпрацює з ГО «Школа», має підписані угоди про співпрацю з Інститутом туризму ФПУ, Європейським університетом, Відкритим міжнародним університетом розвитку людини «Україна», Київським політехнічним інститутом. Співпрацює з редакційною колегією дитячої газети «Мішутка» ГО «Діти передусім», туристичною агенцією «Євротайм».

Через партнерські зв’язки школа будує стосунки між педагогічними колективами, представниками учнівського самоврядування, однодумцями та усіма небайдужими до освіти на принципах взаєморозуміння та довіри у галузі навчання (учні є активними дописувачами улюбленої газети усіх школярів «Мішутка») та виховання підростаючого покоління (учні нашої школи мають пільги при вступі до вищих навчальних закладів, з якими у школи підписані договори), майбутньої національної еліти України, оздоровчо-спортивному, краєзнавчо-екскурсійному (учні спільно з учителями школи, співпрацюючи з туристичною агенцією «Євротайм» відвідали не лише багато міст України, а також побували за кордоном) та екологічному напрямках.