Міжнародні проекти
16.03.2015

Фестиваль «Діалог культур: країни Америки, Австралія та Океанія».

16 березня 2015 року наша школа брала участь у 5-му КРАЇНОЗНАВЧОМУ ПРОСВІТНИЦЬКОМУ ФЕСТИВАЛІ «ДІАЛОГ КУЛЬТУР: країни Америки, Австралія та Океанія», який проводився в Університеті економіки і права «КРОК».
Мета фестивалю: зблизити народи світу, познайомити з культурою представлених країн, на окремих засіданнях обмінятися враженнями, презентаціями, які були підготовані учнями заздалегідь.
Фестиваль розпочався із захоплюючої концертно-презентаційної програми та промови Радника Посольства Республіки Куба в Україні п. Оскара Сантана Леона.
Наступною частиною фестивалю були секційні засідання: представлення країн та творчі студії.
Для участі у фестивалі, школи-учасники мали підготувати презентацію про обрану країну. Команда нашої школи (учні 10-Б класу Жданова Анастасія, Рудюк Дарія, Примаченко Анна) обрала країну Океанії – Домінікану. На секційних засіданнях учні обмінялися враженням, цікавою інформацією про країни. Підготувала команду вчитель англійської мови Мишак Ірина Володимирівна.