22.02.2016

Дякуємо ГО “Школа”

Адміністрація, педагогічний колектив та профспілковий комітет спеціалізованої школи №16 висловлюють щиру подяку ГО «Школа» за практичну матеріальну допомогу, надану навчальному закладу в 2015  році.

Ця допомога дала можливість значно покращити матеріально-технічну та навчально-методичну базу нашої школи. Кошти було витрачено на придбання меблів (пуфи, стільці), заміну дверей, господарчі товари (рідке мило, миючі та дезінфікуючі засоби), ремонтні роботи. Також були придбані комп’ютери, музичний центр, сплачені послуги хостингу та здійснено передплату на фахові журнали для користування нашими вчителями. Не залишився поза увагою громадської організації й медичний кабінет школи. Набір медикаментів для надання першої медичної допомоги було доукомплектовано.

Усі матеріали та обладнання, що надійшли від ГО «Школа», були взяті на матеріальний облік у вищестоящій організації.