Переможці Олімпіад

Переможцями ІІ етапу Всеукраїнських предметних олімпіад стали 62 учня, що складає  13% (від загальної кількості 487 учнів 5-11 класів).

Історія

Прізвище, ім’я Клас Місце Учитель
1 Гардецький Олександр 9-в ІІ Богославець Л.В.
2 Сідлецький Димитрій 10-а І Прянішнікова Н.М.
3 Сазонов Борис 10-а ІІ Прянішнікова Н.М.
4 Здоренко Олексій 10-а ІІІ Прянішнікова Н.М.

Фізика

Прізвище, ім’я Клас Місце Учитель
1 Комаров Микита 7-а ІІІ Фещенко І.А.
2 Каракуц Дмитро 9-а ІІІ Фещенко І.А.

Географія

Прізвище, ім’я Клас Місце Учитель
1 Версаль Марія 8-а ІІ Воробйова Т.О.
2 Каракуц Дмитро 9-а І Воробйова Т.О.
3 Гардецький Олександр 9-в ІІІ Воробйова Т.О.
4 Сідлецький Димитрій 10-а ІІ Воробйова Т.О.
5 Литвинюк Єлизавета 11-а ІІ Воробйова Т.О.

Зарубіжна література

Прізвище, ім’я Клас Місце Учитель
1 Боуш Єлизавета 7-б ІІІ Костенко Ю.В.
2 Версаль Марія 8-а І Косарєва О.В.
3 Старікова Катерина 8-а ІІІ Косарєва О.В.

Правознавство

Прізвище, ім’я Клас Місце Учитель
1 Гардецький Олександр 9-в ІІІ Богославець Л.В.

Українська мова та література

Прізвище, ім’я Клас Місце Учитель
1 Гребенець Ірина 7-б ІІ Коземір Н.А.

Косарєва О.В.

2 Лавренюк Олександр 7-б ІІ Коземір Н.А.

Косарєва О.В.

3 Дзюбан Анастасія 8-б ІІІ Коземір Н.А.

Коломієць Л.П.

4 Шен Айлін 8-в ІІІ Коземір Н.А.

Коломієць Л.П.

5 Рибка Дмитро 9-в ІІ Сергієнко Ю.С.

Біологія

Прізвище, ім’я Клас Місце Учитель
1 Салтанюк Анна 10-а ІІІ Лакоза Н.В.

Образотворче мистецтво

Прізвище, ім’я Клас Місце Учитель
1 Петренко Анастасія 7-а І Константинова О.В.
2 Волкова Софія 7-б ІІІ Константинова О.В.
3 Сень Валерія 7-б ІІІ Константинова О.В.
4 Захараш Євгенія 8-а ІІІ Константинова О.В.
5 Лазебна Катерина 8-а ІІІ Константинова О.В.

Англійська мова

Прізвище, ім’я Клас Місце Учитель
1 Захараш Євгенія 8-а ІІ Квасова-Осташевська Н.П.
2 Версаль Марія 8-а ІІ Квасова-Осташевська Н.П.
3 Лазебна Катерина 8-а ІІІ Квасова-Осташевська Н.П.
4 Черкаський Даніїл 8-а ІІІ Квасова-Осташевська Н.П.
5 Юцевич Анастасія 9-а ІІ Коломоєць С.Ф.
6 Тарасова Валерія 9-а ІІ Коломоєць С.Ф.
7 Решетнікова Поліна 9-б ІІІ Дядюк О.А.
8 Радченко Вікторія 9-б ІІІ Левченко О.В.
9 Данилюк Владислав 9-в ІІІ Вєтрова М.М.
10 Гальчук Олександр 10-а ІІІ Мишак І.В.
11 Натальчук Катерина 10-а ІІІ Квасова-Осташевська Н.П.
12 Пантюхов Адріан 10-а ІІІ Квасова-Осташевська Н.П.
13 Литвинюк Єлизавета 11-а І Новак О.С.
14 Шинкарьова Вікторія 11-б ІІ Новак О.С.
15 Турак Олексій 11-а ІІ Новак О.С.

Фізична культура

Прізвище, ім’я Клас Місце Учитель
1 Вербицька Анастасія 11-а ІІ Рогова С.В.
2 Кукалець Ілля 11-б ІІІ Гунін В.Б.

Веб-дизайн

Прізвище, ім’я Клас Місце Учитель
1 Черкаський Даніїл 8-а І Ряднова Л.А.

Масловський С.М.

2 Здоренко Олексій 10-а ІІІ Ряднова Л.В.

Масловський С.М.

Комп’ютерна графіка

Прізвище, ім’я Клас Місце Учитель
1 Сергійчук Наталія 6-в ІІ Ряднова Л.А.

Масловський С.М.

Результати участі у конкурсах:

Конкурс імені Тараса Шевченка

Прізвище, ім’я Клас Місце Учитель
1 Гребенець Ірина 7-б ІІ Коземір Н.А.

Косарєва О.В.

Конкурс читців творів Івана Франка

Прізвище, ім’я Клас Місце Учитель
1 Грицак Дарія 8-в ІІ Коломієць Л.П.
2 Гурин Ірина 8-в ІІ Коломієць Л.П.
3 Полякова Анна 8-б ІІІ Коломієць Л.П.

Конкурс з української мови імені Петра Яцика

Прізвище, ім’я Клас Місце Учитель
1 Бланк Валерія 5-б І Гарбуз Ю.Я.
2 Бершацька Ксенія 5-б ІІ Гарбуз Ю.Я.
3 Рябець Артем 5-б ІІІ Павленко С.І.
4 Кононенко Анастасія 5-а ІІІ Коземір Н.А.
5 Заїка Анастасія 5-а ІІІ Коземір Н.А.
6 Старостіна Марія 6-а ІІ Сергієнко Ю.С.
7 Михайлов Артем 6-б ІІ Сергієнко Ю.С.
8 Табур Антон 6-б ІІІ Сергієнко Ю.С.
9 Кеба Ніка 6-а ІІІ Сергієнко Ю.С.
10 Арламов Михайло 6-в ІІІ Коземір Н.А.
11 Сергійчук Наталія 6-в ІІІ Коземір Н.А.
12 Шен Айлін 8-в ІІ Коземір Н.А.
13 Шинкарьова Вікторія 11-б ІІ Коземір Н.А.