АДМІНІСТРАЦІЯ ШКОЛИ

Король Микола Петрович
Директор
Заслужений працівник освіти, Відмінник освіти України, очолює школу більше 20 років

Гарбуз Юлія Яківна

Заступник директора з навчально-виховної роботи старшої школи

Учитель української мови та літератури

Звання: вчитель-методист

Освіта: Київський Педагогічний інститут імені О.Горького

Нагороди: грамоти ГУОН (2006 р.), МОНУ (2008 р.),  подяка Київського міського голови  (2003, 2005р. р.), Почесна грамота голови Київської міської державної адміністрації (2014)

Переможець районного та лауреат міського конкурсу «Учитель року – 1998»

Педагогічне кредо: Лише той Учитель, хто живе так, як навчає

У 2010 стаття про Гарбуз Ю.Я. увійшла до 2-го видання книги « Успішна жінка України».

Коломієць Лариса Петрівна

Заступник директора з навчально-виховної роботи

Учитель української мови та літератури

Звання: «Учитель-методист»

Освіта: Київський державний університет ім.Т.Шевченка; викладач української мови та літератури

Нагороди: грамота Головного управління освіти і науки м. Києва (2002 р.), грамота управління освіти виконавчого органу Оболонської районної у місті Києві державної адміністрації ( 2008 р.), Подяка Міністерства освіти і науки, молоді та сорту ( 2016 р.)

Педагогічне кредо: Якщо Ви маєте вогонь знання, дайте іншим запалити від нього свої світильники

Костенко Юлія Валеріївна

Заступник директора з виховної роботи

Звання: вчитель-методист

Класний керівник з 2000 року.

Переможець районного та міського етапів Всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2004» у номінації «Зарубіжна література».

Член журі Всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2014».

Переможець районного і III місце у міському етапі Всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2015» у номінації «Класний керівник».

Методист-кореспондент кафедри гуманітарної освіти та виховання НМЦ ІППО ім. Б.Грінченка, Учасник Всеукраїнської науково-практичної конференції «III Cултанівські читання», м. Івано-Франківськ, 2013р.

Автор численних розробок уроків за новою програмою з зарубіжної літератури, учасник виставки педагогічних ідей «Ярмарок ідей на Оболоні 2016» (проект «Якби літературні герої були користувачами соціальних мереж…»).

Учасник районних і міських семінарів для вчителів зарубіжної літератури, постійний член журі районних і міських олімпіад з зарубіжної літератури.

Голова МО класних керівників школи.

Учасниця Національної премії GLOBAL TEACHER PRIZE UKRAINE 2017

Дядюк Оксана Андріївна
Заступник директора з навчально-виховної роботи. Вчитель вищої категорії.

Вчитель-методист
Вчитель англійської мови

Працює над темою: «Парна робота як засіб формування мовних компетенцій у процесі оволодіння іноземною мовою»