КАФЕДРА ХУДОЖНЬО-ЕСТЕТИЧНИХ НАУК

Константинова Олена Вікторівна

вчитель образотворчого мистецтва

Звання: вчитель-методист

Відмінник освіти, переможець міського та Всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2005, 2007». Методист-кореспондент КМПУ ім.Б.Д.Грінченка

Педагогічний стаж – 25 років

Чорна Ірина Миколаївна

вчитель музики

Педагогічний стаж більше 35 років

Кредо: Спочатку люби, потім вчи!

Працює над  темою: Активізація пізнавальної діяльності та розвиток творчих здібностей учнів на уроках музики

Працюючи над власним самовдосконаленням, прагне до:  викладання музики на якісно новому рівні (активне впровадження нових форм і методів вивчення музичного мистецтва, інноваційних комп’ютерних технологій). Приділяє важливе значення саморозвитку творчих здібностей і музично-естетичному розвитку учнів на уроках музики та позакласній  діяльності, творчої самореалізації учнів на уроках музики та концертній діяльності. Займається  питаннями  удосконалення сучасного уроку музики.

Спрямовує свою професійну діяльність у русло постійного творчого пошуку.

Брала участь з вокальним колективом  школи у Міжнародному дитячому  пісенному конкурсі «Чорнобаївськи зорепади-2».

Веде класне керівництво (7-А клас, 2015-2016 н.р.)

Вєтрова Олена Романівна

вчитель трудового навчання

Звання: вчитель-методист

Освіта: Київський державний педагогічний університет ім. М. Драгоманова, інженерно-педагогічний факультет, спеціальність: викладач загально-технічних дисциплін та трудового навчання

Нагороджена знаком «Відмінник освіти України”,  почесними грамотами Головного управління освіти і науки м. Києва та Міністерства освіти і науки України, подякою Київського міського голови.

Переможець міського та Всеукраїнського конкурсу  “Вчитель року-2003”.

Голова профспілкового комітету школи  (1995-2009 рр),  член міського комітету профспілки (2004-2009 рр)

Член жюрі районного, міського та Всеукраїнського турів олімпіади з трудового навчання

Автор перспективного педагогічного досвіду “Використання персонального комп’ютера на уроках трудового навчання” (авторське свідоцтво №146, від 2.07. 2004), методист-кореспондент КМПУ ім.Б.Д.Грінченка, редактор журналу”Модный журнал” – “Модное рукоделие” (з 2005 р.), організатор Міжнародних виставок та конкурсів рукоділля та творчості “Золоті руки майстрів” та Міжнародного салону “Модна лялька”(з 2009 р.)

Приймає участь у роботі виставок рукоділля та творчості  “Creativa” (Дортмунд, Германія), ” Bead&Button” шоу (Мілуокі, США), “Ювелірних та декоративних прикрас” (Токіо, Йокогама, Японія), проводжу майстер-класи з різних видів рукоділля та творчості.

Має друковані роботи як в Україні, так і за кордоном (США, Німеччина)