КАФЕДРА ФІЗИЧНОГО ВИХОВАННЯ

Рогова Світлана Василівна

вчитель фізичного виховання

Освіта: Київський державний інститут фізичної культури, спеціалізація: фізична культура і спорт

Категорія: вища

Звання: старший вчитель, майстер спорту міжнародного класу зі спортивної акробатики

Педагогічний стаж: більше 30 років

Кредо: “Оскільки все в цьому світі здійснюється і зберігається завдяки рухам, природно щоб усе живе відчувало радість руху” (Ян Амос Каменський)

Тема вчителя: “Розвиток фізичних та психічних здібностей учнів в урочний та позаурочний час”

У роботі головним вважає прищепити учням навички правильного використання життєво важливих дій, виховувати в них культуру рухів, сформувати поставу, дати їм знання і вміння, необхідні для самостійних занять фізичною культурою.

Має числені подяки й грамоти від школи та РУО.

Дитячі команди є призерами з легкої атлетики, шахів та шашок, загальної олімпіади з фізичної культури, а також переможці з настільного тенісу і баскетболу серед ЗНЗ Оболонського району міста Києва.

Хобі – вирощувати квіти.

Кульбицька Наталія Олексіївна

вчитель фізичного виховання

Освіта: Київський державний інститут фізичної культури, спеціалізація: фізична культура і спорт

Категорія: вища

Звання: старший вчитель

Педагогічний стаж: більше 36 років

Кредо: головне моє завдання, як вчителя фізичної культури, полягає у піднесенні ролі фізичної культури, зміцнені здоров’я учнівської молоді та її різнобічний розвиток, який є запорукою успішної реалізації сучасних соціально-економічних  перетворень нашого суспільства.

Тема, над якою працює вчитель: “Спрямування варіативних модулей навчання на уроках фізичної культури для фізичного і психічного розвитку особистості учня”

Має числені подяки й грамоти від школи та РУО.

Хобі – активний відпочинок на природі.

Гунін В’ячеслав Борисович

Категорія: спеціаліст

Педагогічний стаж – 8 років

Метою своєї праці вважає виховання свідомого громадянина-патріота, який має бути носієм споконвічних загальнолюдських цінностей, закладених у національних традиціях українського народу.

Тема, над якою працює: надання учням методичної допомоги щодо організації самостійних занять розвитку якостей і підвищення стану фізичної підготовленності.

Має числені подяки й грамоти від школи та управління освіти.

Хобі – активні заняття спортом, пропаганда власним прикладом серед дітей здорового образу життя.